Server baglantı hatası!

YEPYENİ BİR EV KONSEPTİ

Zebra HOMES, konaklama anlayışına çok farklı bir alternatif getiriyor; kendi eviniz sıcaklığındaki yaşam alanları. Size sadece bavulunuzla gelip yerleşebileceğiniz, içinde ev huzurunu tadabileceğiniz İZMİR'in en seçkin ve gözde merkezlerinde lüks ve konforlu daireler sunuyoruz.

OTEL YERİNE KENDİ EVİNİZDE KALIN

 

Bu defaki İzmir ziyaretinizde otel yerine kendi evinizde kalın. Evinizde olmanın tadını çıkarın, anahtarınızı alın; donuk ve küçük otel odaları yerine geni ve zevkle döşenmiş evinize yerleşin. Ev ortamına adım atın! Dairenize her girişinizde resepsiyonist veya başka görevlilerle karşılaşmayın ve onara bilgi vermek zorunda kalmayın. Hesaplı konaklamanın keyfini yaşayın! Kişi başı ücret değil dairenize kira ödeyin.

Misafirlerinizi ağırlayın; kendi zevkinize göre yemeğinizi yapın; isterseniz dışarıdan sipariş verin ve tüm bunlar için ekstra ücret ödemeyin. Zebra HOMES ekibi her türlü ihtiyacınız için size bir telefon yakınlığındadır. Huzurla ve rahatsız edilmeksizin konaklayın.

KONFOR

Temizlik ve hijyenin ön planda tutulduğu zevkle dekore edilmiş dairelerde ihtiyacınız olan her türlü ayrıntı sizin için düşünülmüştür. Detaylar için tıklayın »

KONUM VE GÜVENLİK

Daireler, İzmir'in en merkezi semtlerinde, güvenli apartmanlarda konumludur.

Detaylar için tıklayın »

UYGUN FİYATLAR

Zebra HOMES, beş yıldızlı konforunu çok daha makul fiyatlara kullanımınıza sunmaktadır. Detaylar için tıklayın »