Server baglantı hatası!
Telefonlarımızdan bize ulaşıp kalmak istediğiniz kesin tarih aralığını ve kiralamak istediğiniz daireyi bize bildiriyorsunuz. Biz kontrol edip daire müsaitse size toplam ücreti bildiriyoruz ve sizden kaparo göndermenizi bekliyoruz. Gönderdiğiniz kaparo tarafımıza ulaşınca kesin rezervasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.
Kaparoyu, size vereceğimiz İŞ BANKASI hesap numaralarımıza havale edebilir veya PAYPAL aracığı ile kredi kartınızdan yatırabilir veya ofisimize gelerek elden ödeme yapabilirsiniz. Kaparo miktarı bir haftadan az kalışlarda tek gün ücreti kadar, daha fazla kalışlarda toplam ücretin minimum %20'si kadardır.
Daireyi kiralayacağınız gün, önceden kararlaştırdığımız, daireye yakın merkezi bir yerde sizi karşılayıp daireye kadar size eşlik ediyoruz. Kira sözleşmesi imzalanıp, geri kalan bakiye alındıktan sonra anahtarları size teslim ediyoruz. Geleceğiniz saati bir gün önceden bize bildirebilirseniz sizi bekletme olasılığını büyük ölçüde kaldırmış olursunuz.
Çıkış yapacağınız gün, öğlen saat 12'yi geçmemek kaydıyla bizi arayarak, bir yetkilinin daireye gelip anahtarı sizden teslim almasını isteyebilirsiniz.
Dairelerimiz için check-in saatimiz 13.30, check-out saatimiz 12.00'dır. Bu saatler dışında bavulunuzu ve eşyalarınızı muhafaza edecek yer ihtiyacınız olursa bize haber vermeniz yeterlidir.
Rezervasyon için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Kesin tarihleriniz belli olduktan sonra bizi arayıp, istediğiniz tarihlerde yer olup olmadığını sorabilirsiniz. Ancak erken davranmak tarih ve yer açısından şansınızı artırır.
Fiyatlarımıza elektrik, su, aidat, sınırsız kablosuz internet kullanımı ve benzeri giderler dahildir.
Dairelerimiz tamamen sitedeki resimlerde görüldüğü gibidir. Kesinlikle bir yanıltmaca veya göz boyama söz konusu değildir. Hiçbir şekilde kötü bir sürpriz yaşamazsınız.
Dairelerimiz kiraya verilmeden önce, sağlığa ve hijyen koşullarına uygun standartlar ön planda tutularak temizlenip, temiz çarşaf, nevresim ve havlularla konuklarımıza hazır hale getirilir. Kiralama süre içersinde istenildiği takdirde ücretli olarak ekstra temizlik hizmeti verilmektedir.
Hayır, 18 yaşından küçüklerle sözleşme imzalanamamaktadır; sadece ebeveynlerinin refakatleriyle dairelerde kalabilirler.
Apartmanın genel kurallarına uyulduğu takdirde, dairede misafirlerinizi dilediğiniz gibi ağırlayabilirsiniz; ancak daireye haddinden fazla insan almaya, dairede gürültülü parti vermeye, diğer misafirlerimizi veya apartman sakinlerini rahatsız edici davranışlarda bulunmaya kesinlikle izin verilmez. Böyle durumlarda ZEBRA HOMES sözleşmeyi feshetme, daireyi tahliye ve güvenlik birimlerini haberdar etme hakkını saklı tutar.
Müşterilerimizin kimlik bilgileri bizde saklı kalmakta ve 3.şahıslara herhangi bir bilgi aktarımı kesinlikle yapılmamaktadır.

NEDEN ZEBRA HOMES

Size sadece bavulunuzla gelip yerleşebileceğiniz, içinde ev huzurunu tadabileceğiniz İZMİR’in en seçkin ve
gözde merkezlerinde lüks ve konforlu daireler sunuyoruz.